Oferta dla firm

oferta dla firm - wyjątkowe prezenty jedwabneJedwabne, niepowtarzalne prezenty dla Państwa pracowników lub klientów; ciekawe warsztaty dla dużych grup, np. w trakcie imprez firmowych.

W ramach oferty dla firm, proponujemy współpracę™ w obszarach:

Realizacja zamówień na wyją…tkowe prezenty jedwabne dla pracowników bądź klientów, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Jedwabne upominki to na pewno ciekawa alternatywa dla powtarzają…cych się™ co roku standardowych pomysłów. Kosze pełne sł‚odyczy i wino zazwyczaj się™ nie marnują…, ale czyż nie przyjemniej byłoby otrzymać‡ coś› wyją…tkowego? Jedwab ma klasę i styl, jest pię™kny, efektowny i niepowtarzalny. Taki upominek – szal bądź chusta jedwabna dla kobiety i krawat jedwabny dla mężczyzny – musi zrobić‡ wrażenie! Nasza propozycja skierowana jest do pracowników agencji reklamowych poszukują…cych pomysłów na Świąteczne upominki oraz do wszystkich pracowników działów firm odpowiedzialnych za zamawianie prezentów dla pracowników.

W ramach takiego upominku, możemy zaoferować:

  • namalowanie dowolnej iloś›ci produktów z naszego portfolio bądź wg. pomysł‚u klienta
  • nadrukowanie logo firmy na jedwabiu bądź przyszycie metki z logo
  • opakowania na jedwab wg. pomysłu bądź preferencji klienta – także z nadrukowanym / wygrawerowanym logo
  • bezpłatny transport

Wszystkie jedwabie w ramach takich zamówień„ malowane są… rę™cznie. Do każdego dołą…czamy instrukcję konserwacji oraz certyfikat oryginalnoś›ci.

Nie drukujemy samych logotypów na jedwabiu!

Czas realizacji oraz ceny uzależnione od wielkoś›ci i stopnia skomplikowania zamówienia.

Organizacja i prowadzenie warsztatów malowania na jedwabiu podczas imprez firmowych

To kolejna nasza propozycja skierowana do pracowników agencji reklamowych oraz wszystkich firm zajmujących się organizacją… imprez, eventów, targów i konferencji. Malowanie na jedwabiu to ciekawe i nowe doświadczenie, z którym niewiele osób miał‚o przyjemność‡ obcować. Dzięki wieloletniemu doś›wiadczeniu w prowadzeniu warsztatów, gwarantujemy, że nawet osoby nie posiadają…ce talentu plastycznego będą… zadowolone, odprężone a czas spę™dzony na warsztatach nie będzie stracony. Oczywiście każdy z uczestników warsztatu namalowany produkt (jaki – do ustalenia na etapie zamówienia) zabiera do domu.

Jesteś›my w stanie poprowadzić‡ duże grupy oraz zorganizować atrakcje towarzyszące, np. degustacje oryginalnej chiń„skiej herbaty.

Jeśli nie są Pań„stwo przekonani do nawiązania współpracy z nami, zapraszamy do zobaczenia kto w dotychczasowym czasie nam zaufał‚.