Jedwab ręcznie malowany do wnętrz

firanyJedwab to nie tylko dodatki i ubiory, to również wystrój wnętrz: firany jedwabne ręcznie malowane oraz poduszki jedwabne.

Proponujemy jedwabne poduszki, dopasowane idealnie do kolorystyki wnętrza. Malowane na jedwabiu habotai 8, z suwakiem. Wewnątrz antyalergiczne wypełnienie. Można również zamówić poduszki wraz z firanami w jednym wzorze czy tonacji kolorystycznej.

Jedwabne firany ręcznie malowane to zdecydowana nowość.

Niewielu dekoratorów czy nawet firm projektujących wnętrza proponuje takie rozwiązania. Nasze doświadczenia pokazują jednak, że materiał ten jest wystarczająco wytrzymały i odpowiednio transparentny, aby pełnić rolę firan.

Zdecydowaną zaletą ręcznie malowanych firan jest możliwość zaprojektowania ich w taki sposób, aby doskonale współgrały z wnętrzem. Pracuje nad tym osoba, która ukończyła edukację artystyczną i posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz elementami i ozdobami artystycznymi, a od ponad 15 lat pasję odnajduje w malowaniu jedwabiu.

Firany jedwabne ręcznie malowane – podobnie jak zwykłe – można mocować na różne sposoby, podobnie rzecz ma się z rozmiarami. Dzięki wykorzystaniu materiału z beli możemy zaoferować dowolne rozmiary, nawet do najbardziej niespotykanych układów okien.

Proponujemy kilka tkanin jedwabnych: ponge 5, habotai 8 oraz szyfon jedwabny.

Przykłady realizacji firan jedwabnych można obejrzeć klikając tutaj.